RENAULT KANGOO VAN E-TECH ELEKTRICKÝ

100 % elektrický

552ae88f6e.webp

bez kompromisu

Plánujte svoje každodenné jazdenie v kľude. Nový Renault Kangoo Van E-Tech elektrický má najnovšiu lithium-iónovú batériu so 100% využiteľnou kapacitou 45 kWh. Výkon alebo priestor? Už si medzi nimi nemusíte vyberať. Vďaka uloženiu batérie pod podlahou využíva nové Kangoo Van E-Tech 100% elektrický svoj nákladový priestor na maximum.

Nabíjajte jednoducho pomocou 11kW nabíjačky. Získajte späť 100 % dojazdu vášho vozidla za 3 hodiny a 50 minút. Pripojte sa k štandardnému Wallboxu, AC nabíjačke s výkonom 22 kW pre zrýchlené nabíjanie v meste a DC nabíjačka 80 kW je vám k dispozícii pre rýchle nabíjanie na dlhé vzdialenosti. Na 170 km dojazdu vám stačí len 30 minút nabíjania! 

Pomocou tepelného čerpadla naviac môžete rýchlo vyhrievať kabínu a zároveň optimalizovať dojazd. Keď je vozidlo pripojené k sieti, diaľkové ovládanie klimatizácie vám zaistí komfortnú teplotu v kabíne a 100% dojazd.

TO NAJLEPŠIE Z RENAULT KANGOO
VAN E-TECH ELEKTRICKÝ

open sesame by Renault™

a29a814a6e.webp

VYBAVENie NAVRhnuté TAK,
ABY ZLEPŠILO VAŠE PODNIKanie

80f3df05a5.webp

17 asistenčných systémov vodiča

Vaša bezpečnosť je našou prioritou. Asistenčné systémy vo vašom Kangoo Van E-Tech elektrický vám pomôžu pri ťahaní prívesu alebo pri dlhých jazdách. Je vybavené adaptívnym tempomatom, aktívnym systémom núdzového brzdenia a asistentom pre udržiavanie v jazdnom pruhu. Renault Kangoo Van ponúka inovatívnu technológiu pre bezproblémové jazdenie. Majte prehľad o všetkom, čo sa deje za vami, vďaka systému permanentného výhľadu dozadu rear view assist. 

multimediálny systém easy link

Pre moderné a personalizované zážitky z jazdy môžete jednoducho pripojiť svoj smartphone a získať prístup ku všetkým svojim aplikáciám a online službám pomocou 8" obrazovky vášho multimediálneho systému Easy Link, ktorý je kompatibilný s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

163e7438dc.webp
Predáváme vozidlá značiek