resizer-range-wide.png resizer-range-mobile.png

Nový GRAND SCÉNIC

Rodinné vozidlo novej generácie

grand-scenic_at-3000.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
gsc-box-1.jpg

Revolučný dizajn

Aerodynamická, moderná a elegantná silueta nového vozidla Renault Grand SCÉNIC priťahuje pohľady všetkých okoloidúcich. Veľké 20" kolesá, hliníkové strešné lišty, zadné 3D svetlá... Toto vozidlo má všetko, aby si vás získalo na prvý pohľad.

gsc-box-2.jpg

Rodinný, variabilný a dômyselne riešený interiér

Nový Renault Grand SCÉNIC je k dispozícii v 7-miestnej verzii a vo svojom interiéri vám ponúkne výnimočný komfort a variabilitu usporiadania. Potrebujete previezť objemné predmety? Pomocou technológie One-Touch získate prepravný priestor s rovnou podlahou za okamih. Určite oceníte aj dômyselné odkladacie priestory „Easy Life“:  posuvnú stredovú konzolu, zásuvku pred spolujazdcom vpredu, stolíky pre cestujúcich na zadných sedadlách... Mysleli sme skutočne na všetko, aby sme vám život na palube vozidla čo najviac spríjemnili.

gsc-box-3.jpg

Špičkové technológie

Doprajte si najmodernejšie palubné technológie súčasnosti! Nový Renault Grand SCÉNIC je vybavený najnovšími asistenčnými systémami: systémom varovania pred opustením jazdného pruhu, systémom aktívneho brzdenia so schopnosťou detekcie chodca alebo systémom sledovania bdelosti vodiča... Zmyslové zážitky pri jazde si môžete pomocou technológie MULTI-SENSE upraviť podľa svojej aktuálnej nálady a na farebnom Head-up displeji máte neustále pred očami všetky dôležité informácie o vašej jazde. Cestujte v komforte a v absolútnom bezpečí!


Nový GRAND SCÉNIC?

Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios